Inspirovali jsme se barvou roku 2024

Barvou roku 2024 je Peach Fuzz, což je jemný broskvový odstín.

Společnost Pantone, která barvu roku vyhlašuje, ji vybrala pro její teplé a uklidňující vlastnosti. Peach Fuzz symbolizuje touhu po pohodlí, bezpečí a spojení.

Nové originální foto pozadí připravené na práci s barvou roku 2024 Peach FuzzPro nás je tato barva velmi příjemná, rozhodli jsme se ji zařadit do nabídky pro focení v letošním roce. Ručně jsme namalovali originální polypropylenové foto pozadí na kterém převládají právě odstíny velmi dobře ladící s barvou roku 2024 Peach Fuzz.

Peach Fuzz je velmi univerzální barva, která se hodí do různých prostředí a k různým stylům. Lze ji použít v interiéru i exteriéru, v módě i designu. Je to dobře kombinovatelná barva, která se dá snadno sladit s jinými odstíny. A to je pro nás velmi důležité.

Pantone předpokládá, že Peach Fuzz bude v roce 2024 inspirací pro designéry, módní návrháře i spotřebitele. Bude se používat v módě, interiérovém designu, ale také v marketingu a reklamě. U nás i při focení ve fotoateliéru.

Zde jsou některé z důvodů, proč společnost Pantone vybrala Peach Fuzz za barvu roku 2024:

  • Teplé a uklidňující vlastnosti: Peach Fuzz je jemný a útulný odstín, který vyvolává pocit pohodlí a bezpečí.
  • Touha po pohodlí, bezpečí a spojení: V roce 2024, po dvou letech pandemie, lidé více než kdy jindy toužebně hledají pohodlí, bezpečí a spojení s ostatními. Peach Fuzz tyto touhy symbolizuje.
  • Univerzálnost: Peach Fuzz je velmi univerzální barva, která se hodí do různých prostředí a k různým stylům.
  • Dobře kombinovatelnost: Peach Fuzz je dobře kombinovatelná barva, která se dá snadno sladit s jinými odstíny.

barva roku 2024 Peach FuzzPeach Fuzz je jemný, teplý odstín broskvové barvy, který je ideální pro vytváření útulných a relaxačních atmosfér. Fotoateliér může tuto barvu využít několika způsoby, aby vytvořil působivé a trendy fotografie. Je tedy možné kombinovat foto pozadí v této elegantní barvě s různými doplňky, rekvizitami, či oblečením.

 

Portrétní a lifestyle focení

Ukázka portrétní fotografie na novém fotopozadí

Pro portrétní fotografie může být barva Peach Fuzz použita k vytvoření uvolněného a přirozeného vzhledu. Díky tomu budou fotografie vypadat příjemně a útulně.

Pro produktové fotografie může být barva Peach Fuzz použita k vytvoření atraktivního a poutavého vzhledu. Díky tomu budou fotografie vypadat profesionálně a stylově.

Fotoateliér může využít barvu Peach Fuzz mnoha způsoby, aby vytvořil působivé a trendy fotografie… A na to se těšíme.