Ceny tvorby webů
a e-shopů...

  • kvalitně
  • zkušeně
  • rychle
  • skvěle fungující
89

Vytvořených webů
a e-shopů

Zpracováváme weby a e-shopy tak, aby byly responzivní /přizpůsobivé mobilům a vyhledávacím robotům Google, Seznam atd./ v redakčním systému WORDPRESS a WOOCOMMERCE.

Cena webů je dle složitosti od:                   10.000 Kč

Základní cena obsahuje popisy potřebné pro SEO, zabezpečení webu, nastavení Cookies i propojení s účty na Google a sociálních sítích.

Cena e-shopů je dle složitosti od:              15.000 Kč

Tato cena navíc obsahuje nastavení platební brány, faktur, automatických e-mailů a napojení na Zásilkovnu. Samozřejmostí je dále v případě zájmu, za příplatek  napojení e-shopu na různé vyhledávače jako Zbozi.cz , Google nákupy, Glami apod.

Nejsou potřeba další měsíční pravidelné platby za nasazení pluginů (doplňků pro další funkčnost webu, či e-shopu) na začátku realizace.

Realizační doba prací je dle složitosti cca od dvou týdnů od objednání.

  1. V případě potřeby Vám zajistíme kvalitní hosting pro Váš e-shop, nebo web, pomůžeme případně s registrací internetové domény.
  2. Provoz internetové prezentace nebo e-shopu je po dobu 60 dnů od uvedení do provozu označen jako zkušební. Opravy případných chyb jsou zdarma.
  3. Zaškolení pro editaci webu, přidávání článků, fotografií, kontaktů apod. v administrativním prostředí webu, nebo e-shopu je v ceně.
  4. Obsluha a změna menu, případně přidání dalších položek a podobné změny budou prováděny vždy na základě samostatných objednávek, do 48 hodin od registrace požadavku objednavatelem a bude účtována hodinovou sazbou dle dohody.

Správa internetových prezentací, tj. jejich pravidelná údržba a zálohování

Cena je od:        1.500 Kč/ 1 měsíc, dle složitosti

V této ceně jsou i základní úpravy dle bodu 3. předcházejícího odstavce.