FOCENÍ PRO FIRMY

Výzvy jsou náš rybník. Slovo nejde ne používáme. Vždy se najde cesta k preciznosti a k originalitě, třeba i trikovou fotografií… Stále více propojujeme náš fotografický um s marketingovými znalostmi a kreativním myšlením. Vytváříme tak pro Vás konkurenční výhodu.
S nadšením fotíme a zpracováváme to, co bude cílovou skupinu zajímat, s čím se ztotožní a dozví se tak vše důležité na první pohled.

FOTO VÝBAVA

Fotoaparáty NIKON se snímačem full frame 24×36, umožňujícím velkoformátový digitální tisk. Používáme výhradně značkové objektivy NIKON FX pro full frame, dosahující velmi dobrých parametrů zaznamenaného obrazu. NIKON externí blesk a další značkové příslušenství.

POSTPRODUKCE

Nezbytnou součástí dobré série fotografií je postprodukce. Z fotografií, které spolu vytvoříme, vybereme ty nejlepší. Už při focení se snažíme dosáhnout co nekvalitnějšího výsledku. I tak je někdy potřeba drobných retuší, někdy odstraňujeme nedokonalosti pleti nebo jen upravujeme jas a kontrast. Některým fotografiím prospěje ořez kompozice.

Vybrané a upravené fotografie Vám předáme v elektronické podobě. Běžná dodací lhůta je přibližně do týdne. Více najdete v ceníku.