Možnosti placení

On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.  Možné je rovněž využít služeb společnosti PayPal.

Při převzetí zboží ve fotoateliéru BOHEMIA WERBUNG, s.r.o. je možná platba kartou, případně v hotovosti.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Doprava a zasílání zboží

Českou pošta, vždy zasíláme zboží doporučeně, je možné i na dobírku.

Zásilkovna, standardně zasíláme zboží i s tímto přepravcem na adresu zákazníka, v případě, že si přejete zaslat zboží do oblíbeného výdejního místa napište své přání s jeho adresou v pokladně do poznámky. Možné je využít Zásilkovnu i na dobírku.