Reklamace a odstoupení od kupní smlouvy

  1. Zákazník má právo bez udání důvodu vrátit Provozovateli již obdržený dárkový poukaz, a to do 14 dnů od uskutečnění objednávky. Zákazník, který si vyžádal zaslání dárkového poukazu prostřednictvím e-mailové schránky podá písemnou žádost o odstoupení od smlouvy, a to prostřednictvím stejné e-mailové adresy, na kterou dárkový poukaz obdržel. Provozovatel FAST SHOTS, s.r.o je povinen Zákazníkovi navrátit celou částku hodnoty dárkového poukazu a to do 30 dnů od uskutečnění vrácení dárkového poukazu.
  2. V případě, že si zákazník vybral zaslání dárkového poukazu Českou poštou, provozovatel vrací zákazníkovi pouze částku, odpovídající hodnotě samotného dárkového poukazu, za dopravné a balné se částka nevrací.
  3. Dárkový poukaz a jeho vizuální vzhled, chybný text či záměnu a dárkové balení, jako je obálka lze reklamovat u provozovatele portálu www.novefoto.cz na e-mailu fotograf@novefoto.cz, kdy je třeba uvést číslo objednávky, kód dárkového poukazu a důvod reklamace.

5.4.     Pro řešení případných soudních sporů společnost FAST SHOTS, s.r.o. určuje místně příslušný soud Obvodní soud pro Prahu 1, Ovocný trh 587/14, 110 00 Staré Město.