Fotili jsme pro náš video editioral s Janou Marvanovou, úspěšnou reprezentantkou ČR na mezinárodní soutěži Miss Cappadocia 2022

Jana Marvanová byla nominovaná  do soutěže Top Model of the Universe 2022 v kategorii objev roku.

Díky své účasti na mezinárodní soutěži Miss Europe Continental Planet Edition v Itálii, kde skončila na 6. místě, probojovala na další mezinárodní soutěž Miss Cappadocia 2022, kde opět reprezentovala Českou republiku.

Miss Cappadocia je mezinárodní soutěž v Turecku. Sem se sjely  všechny modelky, které byly nominované prostřednictvím komise Globel Model of the World. Z tohoto důvodu se konala první část soutěže, a to celý týden, v Antalyi, kde dívky procházely prvními tréninky a setkaly se s novináři. Zde byly vybrány ty nejlepší, které  se staly tvářemi jak novin tak i hotelu Gural.

Janu Marvanovou si novináři velmi oblíbili, a tak jako první získala samostatný článek v Tureckém CNN. Díky tomu po celou dobu soutěže byla vnímána jako jedna z ikon novin CNN.

Později již v Cappadonii, kde probíhal druhý týden a závěrečné finále, se stala tváří cestovní kanceláře se zážitky QX Travel.

Díky jejím dosavadním úspěchům je momentálně nominována v soutěži Top Model of the Universe na kategorii objev roku. Zda toto ocenění získá, se dozví v půlce srpna 2022 na vyhlášení v Kosovu.

Mimochodem jedno z prvních svých focení Jana 18.12.2013 rovněž s námi, je úžasné vidět její růst a rozvoj.