Mezinárodní Den Žen se 8. března slaví již 100 let

Využijte příležitost…

Je to příležitost dát najevo svou lásku, přízeň, obdiv, či poděkování ženám, kterých si vážíte.  Poděkování si zaslouží naše babičky, maminky, manželky, přítelkyně i sestry.
Stačí malý dárek, pozornost. Nevíte si rady? My Vám rádi pomůžeme, šperk od GeorGiny udělá vždy radost, kterou umocní i zajímavý obrázek – obal šperku. Na přání dotiskneme i osobní věnování, stačí jej napsat do poznámky v objednávce.  Můžete zakoupit jednotlivé kousky nebo celý šperkový set – náhrdelník, náušnice, náramek i s prstýnkem v cenách již od cca 1.000 Kč.
Autorské šperky GeorGina jsou vyrobeny z nerezové paměťové oceli, českého skla a náušnice z chirurgické oceli.  Celý sortiment šperků GeorGina a obalů najdete ZDE

Nechte výběr šperků na ní…

Je pro Vás složité odhadnout který šperk by se mohl obdarované líbit? Pak jí kupte dárkový poukaz. Dárkový poukaz na šperky je možné rovněž zakoupit on-line, záleží jen na Vás kolik budete chtít investovat.
Nemusíme připomínat, že fakturační a dodací adresa se může lišit… V případě šperků od nás přímo obdarované do zásilky samozřejmě fakturu vkládat nebudeme 😊 Na přání dotiskneme i osobní věnování, stačí jej napsat do poznámky v objednávce.