Vánoční dárky pro všechny děti, ženy i muže

U nás je možné nakupovat online i v kamenné  prodejně 

Vánoční dárky je možné rozdělit do 3 kategorií:

  • dárkové poukazy na focení s vizážistkou
  • kurzy fotografování pro začátečníky i pokročilé
  • šperky GeorGina pro ženy, děti i pro muže

Dárkové poukazy na focení si můžete vybrat i zaplatit online ZDE. Platí 6 měsíců a rádi Vám do nich zapracujeme věnování. V případě zájmu je v ceně i tisk poukazu na kvalitní fotopapír. Zašleme Vám jej, nebo si jej můžete vyzvednout u nás ve fotoateliéru v prémiové obálce.

Kurzy focení a podrobnosti k nim najdete ZDE. Vybrat dárkový poukaz, nebo konkrétní kurz a zaplatit jej online je možné ZDE. Rovněž i zde platí, že poukazy mají platnost 6 měsíců a rádi Vám do nich zapracujeme věnování. V případě zájmu je v ceně i tisk poukazu na kvalitní fotopapír. Zašleme Vám jej, nebo si jej můžete vyzvednout u nás ve fotoateliéru v prémiové obálce.

U nás si vyberou šperky především ženy, které mají rády jednoduchost a minimalismus, ale také malé parádnice i muži. Koupíte je online i na prodejně. Pokud chcete koupit šperk jako dárek a nejste si jisti vkusem obdarovaného, pak je možné zakoupit dárkový poukaz, který je možné uplatnit online v našem e-shopu i na prodejně. Celý sortiment šperků GeorGina od náhrdelníků, přes náušnice, náramky, až po celé sety najdete online ZDE. Dárkové poukazy na šperky GeorGina ZDE. 

Chcete se dozvědět více o autorce šperků GeorGina, je to samozřejmě možné ZDE. 

I v tomto případě platí, že poukazy mají platnost 6 měsíců a rádi Vám do nich zapracujeme věnování. V případě zájmu je v ceně i tisk poukazu na kvalitní fotopapír. Zašleme Vám jej, nebo si jej můžete vyzvednout u nás v kamenné prodejně v prémiové obálce.

Přejeme Vám příjemný nákup, radost obdarovaných a šťastné a veselé vánoce.