Jarní, módní barvy přichází s novými kolekcemi Michaela & Karin

Kolekce & šperkový set Michaela 

Originální, jednoduché, variabilní a rychlé. Ručně vyrobený náhrdelník, náramek a náušnice ©Georgina. Obruč z nerezového paměťového drátu zakončená dvěma korálky, barva oranžová. Velikost je univerzální, díky pružnému materiálu se přizpůsobí Vašemu tělu. Umožní Vám rychlé nasazení, nemusíte se zdržovat pracným zapínáním.

Oranžové korálky jsou na obručích navlečené na vlno, takže s nimi můžete různě posouvat a tím měnit vzhled šperku. Pěkně podle nálady.

Je možné nakupovat jednotlivé šperky samostatně i jako zvýhodněný set. Šperkový set i samostatné šperky kolekce Michaela najdete ZDE

Kolekce & šperkový set Karin

Originální, jednoduché, variabilní a rychlé. Ručně vyrobený náhrdelník a náramek  ©Georgina. Obruče z nerezového paměťového drátu jsou zakončeny malými stříbrnými korálky. Žlutý tvarovaný korálek je navlečený na volno, takže s ním můžete po obručích posunovat a tím měnit tvar šperku, pěkně podle nálady.

Velikost je univerzální, díky pružnému materiálu se přizpůsobí Vašemu tělu. Umožní Vám rychlé nasazení, nemusíte se zdržovat pracným zapínáním.

Je možné nakupovat jednotlivé šperky samostatně i jako zvýhodněný set. Šperkový set i samostatné šperky kolekce Karin najdete ZDE