Nafotili jsme opět finálový večer Marketér roku 2023

Bylo nám ctí opět fotit již 19. vyhlášení výsledků soutěže Marketér roku 2023

Marketér roku 2023 - vyhlášení výsledků českou marketingovou společností Fast Shots, s.r.o. www.novefoto.cz

Jiřka Chrtková předala jednu z cen
Ing. Janu Kodadovi, PhD. z řediteli marketingu společnosti Gebrüder Weiss, s.r.o.

Reportážní focení chápeme jako velice zodpovědnou práci, kdy není možnost opravy a fotografie musí vystihnout, vše, co je třeba. Navíc musí být technicky i kompozičně skvělé. Mnohdy je potřeba volit kompromisní řešení, například při focení lidí před videoprojekcí, kdy je nutné aby bylo čitelné, to co je na plátně nebo na obrazovce a aby lidé nebyli na fotce jen jako siluety apod. To byl tento případ.

16. května 2024 se v příjemném prostředí Divadelního sálu Klubu Lávka s historickým rámcem Karlova mostu a působivým výhledem na Hradčany odehrálo finále soutěže Marketér roku.

Večerem provázel tradiční moderátor Karel Voříšek a kapela Prague Lounge Trio, která zpříjemnila večer všem zúčastněným.

Marketér roku 2023 - vyhlášení výsledků českou marketingovou společností Fast Shots, s.r.o. www.novefoto.czKarel Voříšek provázel večerem vyhlášení marketéra roku 2023 Fast Shots, s.r.o., www.novefoto.czČestná prezidentka ČMS doc. Jitka Vysekalová přivítala již po devatenácté všechny hosty a zdůraznila tradiční hodnoty na kterých je soutěž založena. Prezident společnosti ing. Tomáš David doplnil aktuální informace o dění v ČMS a předseda poroty doc. Miroslav Karlíček ocenil úroveň přihlášených projektů, odpovídající vysokým nárokům této prestižní soutěže. Součástí byla i soutěž studentů Marketér roku Junior, jejichž práce pozitivně hodnotila porota vedená prof. Lucií Spalovou. Pro vítěze byly připraveny sošky křišťálových delfínů z českého skla v čele s Velkým modrým delfínem v novém působivém designu z díly uměleckého skláře Vladimíra Zubričana. Na oceněné i nominované čekaly kromě diplomů i mnohé věcné dary od sponzorů a partnerů soutěže. Kromě hlavních cen udělila hodnotitelská komise i zvláštní ocenění za mimořádné aktivity a úspěšné inovativní marketingové projekty.

Další informace o výsledcích soutěže a kompletní fotogalerii najdete ZDE, na stránkách České marketingové společnosti