Fotili jsme s čerstvými mistry ČR v kulturistice

Na začátku byl prodaný voucher prostřednictvím našeho e-shopu na dvouhodinové focení. 

Pak přišel telefonát, ve kterém jsme si domluvili termín focení a upřesnili jsme si, jakou mají klienti představu. Voucher dostal Marek Trávníček od své přítelkyně Martiny Procházkové.  Bylo nám řečeno, že jsou kulturisté, moc klasických fitness fotografií nechtějí a mají zájem o párové focení. Dopředu jsme se bavili o tom, že budeme moci použít generátor kouře, RGB světla apod. Prostě, že budeme moci tvořit, pochopili jsme, že Martině s Markem jde o to si to užít …

Při focení došla řeč i na kulturistiku, Marek se omlouval, že už nejsou ve své vrcholné formě, kterou směřovali k závodům na konci dubna. Tak jsme začali vyzvídat. Kolik jakých závodů absolvovali v poslední době a jak se umístili a začala nám padat brada.

To podstatné jsou výsledky posledního závodu:

Mistrovství České republiky mužů, žen, párů a masters 2023, které se konalo v sobotu 22. dubna ve sportovní hale Rokytka v Praze, které pořádal Svaz kulturistiky a fitness ČR.

Marek Trávníček obsadil v kategorii Physique mužů do 178 cm 1. místo! A zvítězili společně s Martinou Procházkovou v kategorii Fit páry.

Mistrovství České republiky mužů, žen, párů a masters 2023,

Fotili jsme tedy s úřadujícími mistry ČR v kulturistice! Marek je navíc dvojnásobným mistrem ČR. Obdivujeme jejich píli a hlavně skromnost. Děkujeme za příjemnou spolupráci.

Prohlédněte si obrázky z tohoto pohodového focení