Rozšířili jsme nabídku kurzů focení o on-line

Přivedli jste nás k této myšlence Vy, naši účastníci kurzů focení a zájemci o ně.

Vidíme, jak složitě hledáte volný čas na to, abyste se mohli dva dny, někdy i jeden celý den zaseknout na jednom místě, na kurzu focení.

Dalším a rozhodujícím argumentem při vyhodnocování návštěvnosti našeho webu pro nás bylo zjištění, že mnoho lidí přichází na naše stránky kurzů focení z různých zemí. Například dnes jsme měli návštěvy z Finska, Irska, Anglie, Švýcarska, Německa, Slovenska a ze Španělska. Evidentně se nejednalo o roboty, ale o hmatatelné lidi, kteří se zajímali o informace a o ceny. Mnoho Čechů žije a pracuje po celém světě a hledají možnost, jak se zdokonalovat.

Navíc na naše kurzy focení jezdí celá řada lidí z celé republiky, od Klatov, ze Zlína, Ostravy, Liberce nebo z Karlových Varů. Zajímavé. Ne každý je ochoten jet do Prahy na kurz focení.

Máme zpracované zajímavé, srozumitelné prezentace a navíc jsme se rozhodli, že účastníkům on-line kurzů dáme jako bonus náš E-book Sebekurz pro začínající fotografy v hodnotě 690 Kč.

I on-line to jde:

Nastavení fotoaparátu si účastníci on-line kurzu vyzkouší pod mým vedením, výsledky, jimi pořízené fotografie pak on-line vyhodnotím a dostanou tak i zde zpětnou vazbu od profesionála.

Před pandemií Covid 19 jsme v různých oblastech byznysu dělali různé webináře a on-line setkání. V těchto dovednostech nás utužila distanční výuka na školách. Prostě on-line kurzy dáme, plnohodnotně a v klidu bez jakékoliv nervozity. Těšíme se na Vás.

Mrkněte na další informace ZDE